Wysoka jakość produktu, piękno jego wykonania oraz wygoda użytkowania - wywiad z marką LittleDress.pl

Zapraszamy do przeczytania wywiadu, który przeprowadziła z nami pani Joanna Łuczkowska z portalu branży dziecięcej Kids B2B:
''Urodziny, śluby, rocznice, przyjęcia rodzinne to okazje do świętowania w gronie najbliższych. Często zastanawiamy się jak elegancko ubrać dziewczynkę na tak ważną uroczystość, aby czuła się wygodnie, a jednocześnie mogła beztrosko cieszyć się wyjątkowością chwil spędzonych z rodziną. Z pomocą nadchodzi nowo powstała marka z eleganckimi ubrankami dla naszych najmłodszych dam - LittleDress.pl. O jej powstaniu i filozofii marki rozmawiamy z właścicielką - Panią Justyną Pich.

Marka LittleDress.pl oferuje eleganckie ubrania dla dziewczynek - skąd wziął się pomysł na taki biznes?

Pomysł chodził w mojej głowie już od jakiegoś czasu. Po długich poszukiwaniach wizytowych sukienek dla córki, postanowiłam stworzyć własną markę, której głównymi cechami są wysoka jakość, piękno i wygoda. Zdecydowałam o uruchomieniu własnej produkcji. Uznałam, że tylko projekty, na które mam wpływ od początku oraz gdzie mam możliwość koordynowania procesu ich produkcji, pozwolą na uzyskanie finalnego produktu, który mogę z dumą oferować. Głównym projektantem marki LittleDress.pl został Kamil Sobczyk, z którym miałam okazję już wcześniej współpracować. Znałam zatem jego zmysł estetyczny i miałam pewność, że każdy projekt, który stworzy będzie wyjątkowy oraz przede wszystkim dopracowany w każdym szczególe.
Połączyliśmy wspólne siły - naszą dotychczasową praktykę oraz doświadczenia prywatne i zawodowe, aby w efekcie końcowym zaoferować kolekcję podkreślającą dziewczęcą wyjątkowość i piękno.
Pamiętam jak po pierwszej sesji zdjęciowej zapytałam małe modelki, która sukienka podoba im się najbardziej i równocześnie wówczas odpowiedziały: „WSZYSTKIE!”. Pierwszy cel został osiągnięty - udało się stworzyć kolekcję, która zachwyca każdą małą dziewczynkę.

Dlaczego akurat postawili Państwo na modę dla dziewczynek? Czy nie myśleliście o rozszerzeniu asortymentu?

Będąc mamą 4-latki miałam praktykę co najlepiej się sprawdza, co jest najwygodniejsze oraz jakie fasony najładniej leżą na małych damach. Doświadczając również codziennych zderzeń z marzeniami mojej córki o sukienkach księżniczki, o tym jak ważne jest by sukienka np. unosiła się podczas tanecznych obrotów, mogliśmy stworzyć kolekcję, która jest spełnieniem marzeń małej dziewczynki. Tworząc i definiując markę LittleDress.pl chciałam aby była ona kojarzona wyłącznie z elegancką modą dla dziewczynek. Po powstaniu marki otrzymałam natomiast wiele zapytań od rodziców małych mężczyzn, „czy będzie również wizytowa moda dla chłopców?” Obecnie jest to temat otwarty, nie wykluczam poszerzenia asortymentu lub nawiązania współpracy partnerskiej w przyszłości.

Co wyróżnia Państwa markę na tle konkurencji?

Filozofia marki LittleDress.pl to wysoka jakość produktu, piękno jego wykonania oraz wygoda użytkowania. Często zadajemy sobie pytania jak elegancko ubrać dziewczynkę na przyjęcia aby jednocześnie czuła się wygodnie i mogła bez skrępowania uczestniczyć w uroczystości. Nadrzędną zasadą, która towarzyszy nam przy projektowaniu nowych kolekcji jest wygoda. Oznacza to wzbogacenie projektów LittleDress.pl o cechę ich praktyczności. Dla przykładu - długie, koronkowe rękawy w sukience Charlotte zostały zakończone elastyczną, ozdobną taśmą, która zapobiega ich osuwaniu do talerza z jedzeniem lub podczas mycia rączek..."

Całość wywiadu dostępna pod linkiem: https://kidsb2b.pl/wysoka-jakosc-produktu-piekno-jego-wykonania-oraz-wygoda-uzytkowania-wywiad-z-marka-littledress-pl/


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl