Świąteczna kolekcja LittleDress.pl już dostępna

W najnowszej kolekcji LittleDress.pl proponujemy między innymi sukienki idealne na świąteczne, rodzinne spotkania. W zakładce „sukienki świąteczne” znajduje się dziesięć propozycji bożonarodzeniowych stylizacji, z których każda perfekcyjnie podkreśli magię wyjątkowych chwil spędzanych z najbliższymi. W naszej świątecznej ofercie dominują sukienki w kolorze czerwonym, który od lat zachwyca na pokazach mody, dodaje energii i niebywałego szyku. Świetnym uzupełnieniem dla koloru czerwonego mogą być delikatne, złote dodatki takie jak spinka czy baletki. 

czytaj całość »
Wysoka jakość produktu, piękno jego wykonania oraz wygoda użytkowania - wywiad z marką LittleDress.pl

Zapraszamy do przeczytania wywiadu, który przeprowadziła z nami pani Joanna Łuczkowska z portalu branży dziecięcej Kids B2B:
''Urodziny, śluby, rocznice, przyjęcia rodzinne to okazje do świętowania w gronie najbliższych. Często zastanawiamy się jak elegancko ubrać dziewczynkę na tak ważną uroczystość, aby czuła się wygodnie, a jednocześnie mogła beztrosko cieszyć się wyjątkowością chwil spędzonych z rodziną. Z pomocą nadchodzi nowo powstała marka z eleganckimi ubrankami dla naszych najmłodszych dam - LittleDress.pl. O jej powstaniu i filozofii marki rozmawiamy z właścicielką - Panią Justyną Pich.''

czytaj całość »
Udział dzieci w uroczystości w czasie epidemii koronawirusa

Ostatnie dni przyniosły wiele emocjonujących informacji dotyczących organizacji wesel oraz przyjęć rodzinnych w czasie epidemii koronawirusa. To rodzice podejmują decyzję czy dziecko weźmie udział w przyjęciu. Mimo obecnej sytuacji, wszystkim zależy, aby te istotne wydarzenia były zapamiętane także przez najmłodszych. W końcu budujemy w ten sposób historię ich życia. Ponad celebracją jest jednak coś nadrzędnego. Tym czymś jest bezpieczeństwo – istotne obecnie dla każdego. 

czytaj całość »
Stosowanie masek ochronnych u dzieci powyżej trzeciego roku życia

Od 16 kwietnia obowiązuje w Polsce nakaz zasłaniania nosa i ust w miejscach publicznych, z wyłączeniem obowiązku stosowania masek m.in. u dzieci do drugiego roku życia. Jak zatem dbać o bezpieczeństwo naszych starszych pociech? Pierwszy krok powinna stanowić odpowiednia komunikacja. A więc wyjaśnienie i uświadomienie dziecku jak wygląda obecna sytuacja na świecie.  Dzieci są znakomitymi obserwatorami - doskonale wiedzą, że aktualna rzeczywistość wygląda inaczej niż ta, którą znają od urodzenia. czytaj całość »
Savoir Vivre dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

Zgodnie z przysłowiem: „Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” - przyzwyczajenia oraz wiedza nabyta w młodości decydują o późniejszych zachowaniach i cechach człowieka. Dziecko, które zna i stosuje zasady kulturalnego zachowania wzbudza słuszny zachwyt oraz podziw otoczenia. Jakie są zatem podstawowe zasady etykiety, które powinny znać oraz praktykować dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym aby elegancko zachowywać się podczas uroczystości?

czytaj całość »
Wygodna elegancja - jak ubrać dziewczynkę na wyjątkowe okazje?

Urodziny, śluby, rocznice, przyjęcia rodzinne to okazje do świętowania w gronie najbliższych. Często zastanawiamy się jak elegancko ubrać dziewczynkę na tak ważną uroczystość, aby czuła się wygodnie, a jednocześnie mogła beztrosko cieszyć się wyjątkowością chwil spędzonych z rodziną. Z pomocą nadchodzi nowo powstała marka z eleganckimi ubrankami dla naszych najmłodszych dam - LittleDress.pl. Filozofią marki jest odmiana słowa „wyjątkowość” przez wszystkie możliwe przypadki. Clou stanowi wysoka jakość produktu, piękno jego wykonania oraz wygoda użytkowania. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl